Garderoby na zamówienie – Warszawa Praga

Garderoby na zamówienie to niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym domu – niezależnie od jego metrażu i aranżacji. Nawet niewielkie pomieszczenie można ergonomicznie zaaranżować w taki sposób, aby pomieścić wszystkie ubrania i zaoszczędzić wolną przestrzeń w innych miejscach w mieszkaniu. Naszym Klientom z Warszawy Pragi i okolic możemy zaproponować oryginalne garderoby na wymiar, w których liczy się przede wszystkim funkcjonalność i dopasowanie do indywidualnych potrzeb zamawiającego.

Garderoba Twoich marzeń

Garderoby na zamówienie są projektowane zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Zarówno kształt, jak i rozmiar pomieszczenia ma niebagatelny wpływ na charakter tego rozwiązania. Na podstawie Twoich potrzeb stworzymy spersonalizowane rozwiązania. Rozkład modułów, konfiguracja, aranżacja, ustawienie stref czy wybór właściwych akcesoriów – to wszystko zbudujemy zgodnie z oczekiwaniami zamawiającego. Dzięki dużemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej niestandardowe pomysły.

Przy planowaniu garderoby na zamówienie korzystamy z tradycyjnych rozwiązań w postaci regałów i półek wykonanych z wytrzymałych i trwałych materiałów, których wygląd dopasowujemy do wystroju wnętrz w mieszkaniu. Przycinając półki na wymiar, wpasujemy je idealnie w każdy kąt pokoju – od samej podłogi aż po sufit. Bez problemu zamontujemy elementy wysuwne, a także wieszaki czy drążki, które są przymocowywane do ścianek mebli. Taka garderoba na wymiar jest niezwykle praktyczna i łatwa w pielęgnacji. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi realizacjami, serdecznie zachęcamy do kontaktu! Działamy na terenie Warszawy Pragi i okolic.

człowiek złota rączka
image

Masz pytania?

Napisz do nas